Spauda ant drobės


Spauda ant drobės – modernumo ir tradicijos derinys. Tai puikus tarpinis būdas tiems, kas nori kūrinio ant drobės, tačiau orientuojasi ne į tapybą, o į kitus vizualinius žanrus, ieško modernaus ir sterilaus sprendimo. Taip pat spauda ant drobės gali tapti puikia solidžia dovana tiems, kas nori dovanoti ką nors konkretaus ir asmeniško, bet pakiliai ir iškilmingai.

Mes siūlome: dviejų rūšių drobes:

  • Sinteninę (250mg). Sintetinės drobės faktūra yra vienodai lygi, ypač tvarkinga.
  • Natūralią (360mg). Ši drobė pabrėžia drobės prigimtį, faktūrą. Joje matosi kiekvienas plaušelis, audinio nelygumas.

Abiejų drobių medžiaga yra tvirta, todėl lengvai įtempiama ir pritvirtinama ant porėmio.
Tiesa, mes galime jūsų drobes apipavidalinti ir kitais sprendimais, tokiais kaip paklijavimas  ant pagrindo vakuuminiu presu. Tai išryškins dar stipriau drobės faktūrą ir leis pasinaudoti platesnėmis rėminimo galimybėmis.

Ką dar norėtume jums paminėti prieš išsiunčiant mums spausdinimui jūsų atvaizdą, kad įsitikintumėte ar pakankama yra rezoliucija(atvaizdo dydis) pasirinktam jūsų drobės dydžiui. Tai jums parodys mūsų programa. „SPAUDA ANT DROBĖS“

Ir dar norėtume pasigirti, kad spausdiname bene geriausiu šiuo metu rašaliniu spausdintuvu "Epson 9900" pigmentinės spaudos būdu.

Tai pažangiausia technologija ,leidžianti pasiekti auksčiausią atspaudo kokybę ir pasiekti tiksliausių originalaus vaizdo atspalvių.

Siekdami nepriekaištingos kokybės ir norėdami ,kad mūsų atlikti darbai džiugintų jus ilgus dešimtmečius naudojame tik originalius "Epson" rašalus. Originalių medžiagų naudojimas užtikrina pastovią kokybę ir rezultatų kartotinumą.

Kad spauda dar ilgiau išliktų ir būtų atspari saulės spinduliams, apsaugotų nuo pirštų atspaudų ir atrodytų gilesniu vaizdu siūlome drobę nulakuoti. Naudojame tik originalius Hahnemuhle firmos lakus.

Geros medžiagos + kruopštus darbas = puikus rezultatas!