PasportaiPasportas - tai tikrai ne įrėmintas pasas ir tuo labiau ne sportininkas „simuliantas“. Tai – viena pagrindinių priemonių siekiant ilgiau išsaugoti ir tinkamai pateikti pasirinktą meno kūrinį. Ši priemonė aktualiausia rėminant ne ant drobės atliktą darbą (akvarelę, temperą, plakatą, nuotrauką) ir siekiant subtilaus jo pasirodymo ant jūsų sienos.


Pagrindinė praktinė pasporto funkcija - neleisti kūriniui liestis prie stiklo. Dažnas atvejis, kai ilgą laiką prie stiklo prisiglaudęs
darbas, tikrąja ta žodžio prasme, palieka ant jo „dalį savęs“. Dažnas atvejis, kai perrėmindami senus, buvusius be pasporto paveikslus, ant stiklo randame jų „negatyvus“. Pasportas – esminis būdas kaip to išvengti.

Pagrindinė estetinė pasporto funkcija - pabrėžti kūrinio spalvas, sukoncentruoti į jį dėmesį (tartum dar labiau įrėminant), sukurti bendrą kūrinio bei aplinkos tonų skambesį. Dažniausiai tam parenkami kūrinio neužgožiantys, švelnūs, pasteliniai atspalviai (jų turime tikrai daug!). Tuo tarpu ryškios spalvos tinka abstrakcijoms, griežtesniems grafikos darbams, vaikų piešiniams.

Pasporto dydis taip pat svarbus - platus pasportas leidžia sukoncentruoti dėmesį į kūrinį, žaisti formomis ir proporcijomis. Manote, kad jūsų piešiniui reikėtų pasporto? Mūsų rėminimo dirbtuvėse padėsime Jums išsirinkti tą vienintelį ir nepakartojamą, kurį jūsų paveikslas įsimylės iš pirmo žvilgsnio!